Mahle MS 3.858 in. 98.00mm 1.2mm 1.2mm 3.0mm File Fit Ring - PR98MS-12-1 - MHLPR98MS-12-1
📧 Get Fitment Help
Verify parts fit & get product recommendations
Mahle
UPC:
PR98MS-12-1
Availability:
Regularly stocked product
Lease-to-own for as low as
/week
Get Started
Width:
5.50
(in)
Height:
1.25
(in)
Depth:
5.50
SKU:
MHLPR98MS-12-1
Mahle MS 3.858 in. 98.00mm 1.2mm 1.2mm 3.0mm File Fit Ring - PR98MS-12-1
Mahle MS 3.858 in. 98.00mm 1.2mm 1.2mm 3.0mm File Fit Ring